flag Судова влада України
Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

 Як звернутися до суду

 
 
Уся кореспонденція від громадян приймається у канцелярії суду - 2-й поверх  телефон (05255) 2-10-45.
 
Відповідно до Інструкції з діловодства у місцевому загальному суді приймання кореспонденції від особи здійснюється після пред'явлення нею документа, що посвідчує особу. У разі подання документу від імені іншої особи, його прийняття працівником апарату суду здійснюється після перевірки повноважень особи, що звернулась з приводу подачі документа, на представництво особи, від імені якої такий документ подається.
Після реєстрації вхідної кореспонденції всі заяви, позовні заяви, скарги, обвинувальній акти, клопотання спрямовуються до канцелярії суду.
До речі, звернувшись до канцелярії можливо дізнатися про рух тієї чи іншої справи.
За результатами автоматичного розподілу справу отримує помічник судді, у провадження якого надійшла справа, та передає її судді, про що робиться відмітка (підпис судді) у контрольному журналі судових справ та матеріалів, переданих для розгляду судді.
Після того, як розгляд справи завершено, вона передається  до канцелярії.
 
Як отримати копію судового рішення
 
Для того щоб отримати копію рішення суду по кримінальній, цивільній, адміністративній та справах про адміністративні правопорушення справі необхідно звернутися до канцелярії суду  – 2-й поверх, телефон (05255) 2-10-45.
 
Після набрання рішенням суду законної сили та зверненням його до виконання справа передається до архіву суду - 2-й поверх, телефон (05255) 2-10-45.
 
З приводу забезпечення доступу до публічної інформації необхідно звернутися до відповідальної особи – Биць Таміли Леонідівни – 2-й поверх, телефон (05255) 2-26-59.
 
До відому представників ЗМІ – відповідальна особа за спілкування зі ЗМІ – Биць Таміла Леонідівна – 2-й поверх,  телефон (05255) 2-26-59.
 
Дотримання порядку та безпеки у суді здійснює судовий розпорядник – Коваль Маргарита Станіславівна, 2-й поверх, телефон (05255) 2-10-45.
 
З приводу скарг на дії працівників апарату суду, надання пропозицій з питань організації роботи суду, з приводу отримання судового рішення згідно ЗУ «Про доступ до судових рішень», тощо звертатись до керівника апарату Філіпенко Вікторії Валеріївни та заступника керівника апарату Биць Таміли Леонідівни, 2-й поверх, телефон (05255) 2-26-59.